Okenní perforované folie "One Way Vision" se používají kromě výloh prodejen a kanceláří i na okna dopravních prostředků. Aplikují se z venkovní strany skel.

 

Do fólie jsou vysekány malé otvory (kulaté dírky) a zadní strana fólie je černá. To zaručuje perfektní výhled z vnitřní strany polepu. Vnější, bílá strana fólie je samozřejmě potisknuta požadovaným grafickým motivem.

Při využití na dopravních prostředcích se používá lamino, které chrání tisk před mechanickým poškozením, prodlužuje jeho životnost a stálobarevnost. 

Potisk na tyto folie má jistá omezení. Je nutné se především vyhnout drobnému textu, který je v důsledku perforace hůře čitelný. Stejně tak je tomu i s detaily v obrázcích. Jestliže nechcete, aby bylo do vozu skrz folii vidět, je třeba se v potisku vyhýbat černým a tmavým plochám.

 

Materiál je homologován a může být dle předpisů využit na okna motorových vozidel. Každé polepené okno musí být označeno atestační známkou a majitel vozu dále obdrží certifikaci o technické způsobilosti folií.

 

Vyhřívání zadního okna okenní grafice nevadí, přesto však zkracuje její životnost. Důvodem jsou rychlé změny teplot materiálu při zapnutí vyhřívání skla.

Životnost "One Way Vision" folií je zhruba 2 - 3 roky.

Design Downloaded from free Joomla templates | free website templates | Free Wallpapers HD